• Одличната цена
  • Ново
45*200cm Приватност Декоративни Прозорец Филм Матирано Само Лепило Стакло Налепница Бања Лизгачки Вратата Ролетни Дневна Соба Водоотпорен

45*200cm Приватност Декоративни Прозорец Филм Матирано Само Лепило Стакло Налепница Бања Лизгачки Вратата Ролетни Дневна Соба Водоотпорен

 
DEN 360.00
DEN 292.00

Износ
Во продавницата.


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Име : матирано самолепливи стакло филм
Материјал : високо-придвижуван ПВЦ
Ширина : 45см/17.71" ,ширината е фиксна,
должина ќе одлучи од вашата цел .за exmple :
1 order=45см*200cm (1piece)
2 order=45см*400cm (1piece)
и така натаму..
Без разлика колку долго ќе цел,филмот ќе биде предаден, без сечење.
погодни места : спална соба/канцеларија/лизгачки врата/гардероба врата/дневна соба/трпезарија..


За производот

Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
CAFELE
Површински Третман:
Врежана,Извалкан,Непроѕирни,Матирано / Гравирани
Тип:
Стакло Филмови
Функција:
Самолепливи
Број На Модел На:
HQ41
Функција:
Дома Декор
боја:
Бела
Ширина:
45cm/17.7inches
Функција:
privacy/ дома декор
Шема:
Имитација на ролетни
Големина:
45cm*200cm
Тип:
самолепливи со лепак
Опсегот:
спалната соба/бања/дневна соба/канцеларија

Слични предлози