• Одличната цена
  • Ново
Одвлажнување Воздухот Фен 22W 500ML Влага апсорпција Desiccant Компатибилен преносни Desumidificador став casa 110-240V

Одвлажнување Воздухот Фен 22W 500ML Влага апсорпција Desiccant Компатибилен преносни Desumidificador став casa 110-240V

 
DEN 3071.52
DEN 2672.00

Износ
Во продавницата.


Одвлажнување Воздухот Фен 22 W 500 ML Влага апсорпција Desiccant Компатибилен преносни Desumidificador став casa 110-240 V
Карактеристики :
Преносен и компактен одвлажнување ефикасно ги отстранува влага, мувла и влагата од воздухот. Совршен за користење во мали средини како што се кујната, гардероба, складирање соби, спална соба, дневна соба, канцеларија или било каде на друго место склони да се влага на воздухот. Автоматско Исклучување и LED индикатор кога е полна. одвлажнување е лесен и мирен. На одвлажнување ќе се исклучи автоматски откако достигна капацитет. Апсорбира влага до 200-300ml / 24 часа, и 500ml вода капацитет на резервоар со отстранлив послужавник. лесно да се движите вашиот одвлажнување од соба в соба. Спецификации : резервоарот за Вода капацитет : 500 ML Напојување : DC 9 V Колекција : Прибл. 200-300 ML/24 ЧАСА ( 30 Сте.C, 80% RH ) Бучава : Пониска од 36d B Пакет Содржина : 1 x Мини Одвлажнување, 1 x Адаптер, 1 x Прирачник за Корисникот.


За производот

Dehumidification Волумен:
Капацитет (pints / 24 часа):
200-300ml/24 часа
сертификација:
RoHS,CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Брзината На Вентилаторот:
Никој
Функција:
Отстранлив Резервоарот За Вода,Автоматски Кофа Полна Shut-Off,Кофа Полна Индикатор Светлина
Димензии (L x W x H (Инчи):
13*15*21CM
Тип:
Desiccant Одвлажнување
Примена:
11-20㎡
Работна Температура Опсег:
30 температура
Покриеност (sq. ft.):
20
Број На Модел На:
svsb001
Бренд Име:
PurHome
Капацитет на Резервоар за вода (l):
Напон (V):
110V-240V
Моќност (W):
23W
Тип На Објект:
500ML Одвлажнување
Излезна Моќност:
DC9V 2.5
Влезна Моќност:
110-240v,50/60Hz
Користење на апликацијата:
спалната соба дневна соба и купатило, кујна кабинет
Desumidificador:
Фен воздух подрумот
електрични одвлажнување:
мини Одвлажнување за дома
облека, фен:
одвлажнување воздух

Слични предлози