• Одличната цена
  • Ново
Автомобил Сјај Копче Прстен Дупка Налепница Lumunous Откопчување Се Покријат Мотоцикл Decal

Автомобил Сјај Копче Прстен Дупка Налепница Lumunous Откопчување Се Покријат Мотоцикл Decal

 
DEN 52.32
DEN 42.00

Износ
Во продавницата.

Функција : Нема Остатоци остане.Оди на лесно за долгорочна употреба на отворено 2-3 години Лесно Да Копчето за вклучување на Палењето Капак.Отстрани Без да ја Напушти која и да Означите Или Оштетување На Површината Водоотпорен, заштита од Сонце, не-токсични, еко-пријателски мека глеѓ материјал Копче Прстен Налепница ќе светлината во темнината по апсорбира светла за повеќе од 15 Мин Fitment : Универзална за повеќето автомобили и мотоцикли, ве молиме проверете ја големината пред да купите. Спецификација : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Мека Глеѓ+Флуоресцентни материјали Боја : Сина/Црна Надворешниот дијаметар 3.5 см Внатрешен дијаметар 2,2 см Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Налепница


За производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
Мека Глеѓ+Флуоресцентни материјали
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Тежина:
1g
Бренд Име:
QILEJVS
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
мотоцикл decal

Слични предлози