• Одличната цена
  • Ново
Висок Квалитет Z5D40-24GN / 5GN100K DC Мотор 40W 3000rpm 24V 2.6 Микро DC Менувач DC Мотори Четка Опрема Моторни DC Мотор Топла Продажба

Висок Квалитет Z5D40-24GN / 5GN100K DC Мотор 40W 3000rpm 24V 2.6 Микро DC Менувач DC Мотори Четка Опрема Моторни DC Мотор Топла Продажба

 
DEN 2880.00
DEN 2736.00

Износ
Во продавницата.


Висок Квалитет Z5 D40-24 GN / 5 GN100 K DC Мотор 40 W 3000rpm 24 V 2.6 Микро Менувач DC
DC мотори Четка Опрема Моторни DC Мотор Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Z5 D40-24 GN / 5 GN100 K DC мотор
Напон : 24 V
Моќност : 40 W
Актуелни : 2.6 На
Брзина : 3000rpm
Големина : 11 * 11 * 25 CM
Тежина : 2.5 KG
Јачина на звук : 0.61 KG


За производот

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
2.6 На
Излезна Моќност:
40W
Напон(V):
24v
Број На Модел На:
Z5D40-24GN/5GN100K
Употреба:
Домашен Уред
Вртежен момент:
136
Тип:
Опрема вратило мотор
Ефикасност:
Други
Изградба:
Други
Заштита На Функција:
Други
Број На Производ:
FH193
Име:
Z5D40-24GN / 5GN100K DC мотор
Напон:
24V
моќност:
40W
тековната:
2.6 На
Брзина:
3000RPM
Големина:
11 * 11 * 25CM
Тежина:
2.5KG
јачина:
0.61 kg

Слични предлози