• Одличната цена
  • Ново
Нов Врвен Квалитет Мажите Вистинска Кожа Рамо Гласник Торба Првиот Слој Cowhide Крокодил Жито Главата Прашка Градите Пакет повик торба

Нов Врвен Квалитет Мажите Вистинска Кожа Рамо Гласник Торба Првиот Слој Cowhide Крокодил Жито Главата Прашка Градите Пакет повик торба

 
DEN 2063.04
DEN 1465.00

Износ
Во продавницата.

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено; Усвојување на едно Рамо, рака дизајн, чантата може да дејствува како Градите Торба/ Рамо Гласник торба за употреба; Материјали : Вистинска Кожа Cowhide(Висок Квалитет); Големина : 17cm(W)x8cm(D)x28cm(H)(6.7"*3.1"*11.0") приближно; Рамо, Рака : 135cm(51.3" ) години; Тежина : 465g приближно; Боја : Црна; Количина : Еден; Забелешка : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm отстапување Забелешка : за Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!
Повеќе Слики и Детали Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди!


За производот

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел
Шаблон Тип:
алигатор
Бренд Име:
YIANG
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
Никој
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Слични предлози