• Одличната цена
  • Ново
WOSAWE Жените Велосипедизам Џерси Дише Велосипед Облека Облека Женски Велосипед Дресови Кратко Sleeve Брз Сува Врвот Велосипед Носат

WOSAWE Жените Велосипедизам Џерси Дише Велосипед Облека Облека Женски Велосипед Дресови Кратко Sleeve Брз Сува Врвот Велосипед Носат

 
DEN 2399.04
DEN 1320.00

Износ
Во продавницата.


Применливи "Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед."
Карактеристики
Материјал Победи со дише, се користи повеќе дише брзо сува и ultralight материјал, во меѓувреме, accoring на човечкото тело инженеринг користат соодветни материјали да се направи повеќе сува и удобно.
Дизајн & Cut 3 D и лесна намали за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес,Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење !
3 Џеб Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
Рефлексивни Лента рефлексивни лента на задната страна за да се обезбеди ноќ возење безбедност.
Силиконски Полите WOSAWE логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.
4 D Гел Подлога WOSAWE уникатен 4 D Гел Подлога со Мулти-Ладење дупка, да ги Задржи на сушење и анти-бактериски
Висок Квалитет на Патент WOSAWE прилагодено патент, поминаа илјадници пати тест на попуштат и заглавени во текот на возење.
Печати и мастило Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш да не исчезнат


За производот

Големина:
XL, L, M, S
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Тип:
Џерси Поставува
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Патент Должина:
Целосна
Број На Модел На:
BC455
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Сезоната:
Лето
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот:
Новодојдени Велосипед возење Велосипед Костим со Кратки ракави
Примена:
Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Големина:
S M L XL

Слични предлози