• Одличната цена
  • Ново
XZJJA Дрвени Плоштадот складирање Кутија за Накит Headwear Организатор Случај Бебешките заби Кутија Дома Декорација Занаети Мали Gadgets, Сад

XZJJA Дрвени Плоштадот складирање Кутија за Накит Headwear Организатор Случај Бебешките заби Кутија Дома Декорација Занаети Мали Gadgets, Сад

 
DEN 134.40
DEN 134.00

Износ
Во продавницата.


XZJJA Дрвени Плоштадот складирање Кутија за Накит Headwear Организатор Случај Бебешките заби Кутија Дома Декорација Занаети Мали Gadgets, Сад -100% Сосема Нов И Висок Квалитет на - Името : Прекрасна Дрво Накит Чување на Кутии -Материјал : Дрво - Стил : Квадрат, правоаголник -Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : Како Пик - Пакетот вклучува : 1 * Дрво Накит, Кутии за Складирање
ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! A s одговорен продавачот ,Ние и Ветуваме на : 1. Ако не ја прими стоката,ќе се добие целосна наплата Разбирање е меѓусебна што треба да направите 1.Ве молиме не го отвори спорот, на Секој проблем што ќе ви помогне. 2.Ако ви се Допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички високи пофалби,доверба нас и верувајте ни време на Испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ако по 60 дена (Јужна Америка 90-120 дена )си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата.


За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
3-4 парчиња Фереро
Бренд Име:
XZJJA
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Техника:
Сјајни
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
Кинески Дрво Кутија
Употреба:
накит
Оптоварување:
100 кг
Спецификација:
AS PIC
Име:
Дрво Накит, кутии за складирање
Големина на:
8*8*5CM,10.8*6.6*4.8 cm
Се применуваат за:
Накит, коса додатоци, бебешките заби
облик:
Квадрат, Правоаголник
боја:
Дневник боја
Употреба:
подарок за роденден
Name1:
дрвена кутија
Тежина:
65g

Слични предлози