• Одличната цена
  • Ново
cartoon на животните за складирање кутија деца играчка дребулии и алатка за Статистика канцелариски организатор виткање Не-плетени ткаенини за складирање кантите

cartoon на животните за складирање кутија деца играчка дребулии и алатка за Статистика канцелариски организатор виткање Не-плетени ткаенини за складирање кантите

 
DEN 228.00
DEN 171.00

Износ
Во продавницата.


големина : 19*19*19cm 1cm=0.394 инчен


За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски,Виткање
Техника:
Сјајни
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Оптоварување:
100 кг
Решетки Количина:
Види Сл
Употреба:
Дребулии
Стил:
Модерна
Бренд Име:
haojianxuan
Производот:
Играчки Организатор
Број На Модел На:
Дребулии Складирање Кутија
Спецификација:
19*19*19cm

Слични предлози