• Одличната цена
  • Ново
NYUWA 13x6 Краток Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Природни Косата Со Бебе Коса Кадрава Бразилецот Remy Коса Боб Перики

NYUWA 13x6 Краток Чипка Пред Човечка Коса, Перики Пред Извлечен Природни Косата Со Бебе Коса Кадрава Бразилецот Remy Коса Боб Перики

 
DEN 7034.88
DEN 4362.00

Износ
Во продавницата.За производот

боја:
Природна Боја
Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Тип На Објект:
Перика
Материјал Одделение:
Remy Коса
Перики Должина:
Краток
Чипка Перика Тип:
Чипка Пред перики
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Направени Метод:
Половина Машина Направени & Половина Рака Држел
Текстура:
Кадрава
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Бренд Име:
NYUWA
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка

Слични предлози