• Одличната цена
  • Ново
2017 Нова Буква и шари модел жените Памук Sock трговија на Големо Чисто женски Sock двојки со Harajuku симпатична стил кратки чорапи

2017 Нова Буква и шари модел жените Памук Sock трговија на Големо Чисто женски Sock двојки со Harajuku симпатична стил кратки чорапи

 
DEN 54.24
DEN 54.00

Износ
Во продавницата.

Опис :
Материјал : Памук ,Полиестер, Spandex
Пол : Жените Sock
Тип : Шарени писмо
Дебелина : Стандард
Жените чорапи една големина подобро за 21-24 cm ( Европа големина 34-38 )
Пакет :
1 пар
Стр закуп Не те :
Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање


За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
T20T12
Шаблон Тип:
Писмо
Sock Тип:
Повик
Објектот Должина:
21-24cm
Бренд Име:
HEALMEYOU
Стил:
глуждот чорапи
Дебелина:
Стандард
Објектот Должина:
21-24cm
Трикотаж Големина:
една големина
Сезоната:
пролет, лето,есен
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Шема:
Шарени
писма:
Ц, Б, Е, Д, СТР
Тема:
Броеви

Слични предлози