• Одличната цена
  • Ново
5Yards Pompom Млеко Везови Чипка Фабрика Штекер Една Страна Чипка DIY Свадба се Облекуваат за Шиење Додатоци

5Yards Pompom Млеко Везови Чипка Фабрика Штекер Една Страна Чипка DIY Свадба се Облекуваат за Шиење Додатоци

 
DEN 135.84
DEN 116.00

Износ
Во продавницата.

Milkslik има кашмир-како се чувствувате, на monofilament финост, процентот на светлината, издолжување на пауза, навивам еластичност, навивам за обновување го оценувате најблиску до кашмир и волна, влакна гломазна мека, допрете како кашмир меки, удобни, мазна waxy; , Со свилен природен сјај, елегантен изглед, анти-сонце стабилност, анти-пот брзина од 4 до 3 ниво. 1. Материјал : 100% Milkslik. 2. Боја : како на сликата. 3. Ширина : 1cm. 4. Одлично за Свадба, да се Облекува, Облека. 5. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. 6. 1 двор = 91cm = 36in, 5yards/еез. 7. Кога ќе се купи на повеќе од 2 парчиња, тоа ќе биде непрекинато(во 15yards). Answer : ___________________________ Note : Кога имате било какви прашања, оставете порака на нас, ве молиме. Ние се концентрираме на Облека, Додатоци во Кина.Нашите ракување со предмети се сите висок квалитет и ниска цена.Исто така можеме да ви понудиме мала количина од брза испорака.Ако би сакале да имаат снабдувач на Кинески облека додатоци. Ве молиме контактирајте со нас сега. Ние веруваме дека може да помогне со вашиот бизнис!!
дворот дворот ДОЛАРИ, 1.15 /дворот двор


За производот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
SQ1
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
1CM
Материјал:
100% Полиестер

Слични предлози