• Одличната цена
  • Ново
Златно Жолта Висок Квалитет француска Чипка Ткаенини 2018 Топла Продажба Везени Африкански Нето Laces Со Sequins Нигериската Laces Ткаенина ADF

Златно Жолта Висок Квалитет француска Чипка Ткаенини 2018 Топла Продажба Везени Африкански Нето Laces Со Sequins Нигериската Laces Ткаенина ADF

 
DEN 4847.52
DEN 3684.00

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н. Р. Кина. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
Француска чипка
Африкански guipure Чипка
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
Златно Жолта Висок Квалитет француска Чипка Ткаенини 2018 Топла Продажба Везени Африкански Нето Laces Со Sequins Нигериската Laces Ткаенина ADF
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.


За производот

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
inch
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Материјал:
Нето Платно
Техника:
Плетенка
Број На Модел На:
ADF396
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes

Слични предлози