• Одличната цена
  • Ново
Final Fantasy X Tidus Чипка Cosplay Чизми Чевли Игра Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли

Final Fantasy X Tidus Чипка Cosplay Чизми Чевли Игра Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли

 
DEN 2111.52

Износ
Во продавницата.


Cosplay Dreamland главните производи се вклучени : костим, маскота костим, готски лолита фустан, слугинката фустан,сите видови на мода се облекуваат и различни карактер за музика и филм .
Тие се обичај прави, било која големина и боја е достапен. ние, исто така, може да се направи нов стил како што е предвидено : слика, примерок, дизајн, итн . овие cosplay носии се исто така совршени за сите фестивали како ноќта на Вештерките, карневал или страни или било кои други посебни прилики .
Економска цена, со висок квалитет,парична казна изработка и вредни костими , ние ги направи како на слика точно и проверени strickly сите предмети пред да се испрати до нашите клиенти. кога ќе го поставите цел, во "касата" чекор, ве молиме имајте на ум ни порака која покажува кој големина ќе одговараат за ,ве молиме да ни понудат мерки на градите, половината, колковите и висина . па ние може да испрати точниот стоки навистина сакате да ги купите, или можете да изберете големина како големина на табелата,големина на располагање : XXS X S S M L XL XXL за стандардна големина, ве молиме проверете ја големината на табелата како што е подолу на сликите и како да се измери.
Однос на костимот е обичај прави, па времето за производство зема 7 ~ 10 работни дена .
Final Fantasy X Tidus Чипка Cosplay Чизми Чевли Игра Партија Cosplay Чизми Сопствени Направени за Возрасни Мажи Чевли
Добредојдовте на посетата!!!
Прилагодена големина : ве молиме контактирајте ме подолу информации :
1. машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле

1.Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 7-10 работни дена од потврдена исплатата.
2.Време на испорака :
* UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 5-7 работни дена во зависност од земјата.
* EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата.
* Кина пост Воздух Mail Како и обично,на брод во Азија,Западот Евра,САД околу 7-15 дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 дена. 3.Ние ќе брод да ЗАЧУВАМ само адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
4.Ние не ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка,штрајк,виша сила и слично.
5.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.
Ние може да го контролира текот на увозни давачки и немаат одговорност за пакет состанок локалните обичаи даноци. Кога подредување од нашата продавница, ќе се смета и увозникот и треба да се одговорни за увоз данок или било дополнителни трошоци. Можете да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации, бидејќи сопствени политики се разликува од земја до земја. Ако пакетот е последователно се врати за нас, вие ќе бидете одговорни за враќање на превозот обвиненија и на трансакција на плаќање на вкупната производ купување. Тогаш остатокот од парите ќе биде вратена откако ќе го добиете пакетот назад.
Вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -) Ви благодариме за посетата и добредојде назад повторно
За да дознаете повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас слободно
Трговија Менаџер ID : cn1520326567cxic
Ви благодариме за посетата !!!


За производот

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Игра
Пол:
Унисекс
Знаци:
Tidus
Извор:
Final Fantasy

Слични предлози