• Одличната цена
  • Ново
Dancesport Чевли Џез Танц Чевли Чипка-up Мека Сплит Ѓон Балет Фитнес, Јога Фитнес Карате Рамни Чевли Патики Бесплатен Превозот

Dancesport Чевли Џез Танц Чевли Чипка-up Мека Сплит Ѓон Балет Фитнес, Јога Фитнес Карате Рамни Чевли Патики Бесплатен Превозот

 
DEN 595.20
DEN 595.00

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Крпа Џез Танц Чевли(FD-30039). Боја : Црна/Бела/Темен тен/Црвена/Зелена/Беж/Розова. Големина : Возрасни size US3.5 за да US12(ве молиме погледнете детални информации од големината разлика подолу). Големина на табелата :


За производот

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12, 3.5
Пол:
Жените
Бренд Име:
freedomdance
Outsole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Никој
Танц Чевли Тип:
Џез Чевли
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Платно
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Датум На Издавање:
Summer2017
Број На Модел На:
FD-30039
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
боја:
Црна/Темен Тен/Тен/Розова/Зелена/Бела/Црвена
Употреба:
Џез танц/Модерен Танц
Пол:
Жени/Девојки/Мажи
ОЕМ:
на располагање
Големина:
Adult Size EU34-EU45

Слични предлози