• Одличната цена
  • Ново
Допрете Чевли За Човекот Деца Машки Возрасни Бела Кожа Спортски Мажите Чевли Алуминиум Дното Допрете Чевли Чип Yi Танц Чевли

Допрете Чевли За Човекот Деца Машки Возрасни Бела Кожа Спортски Мажите Чевли Алуминиум Дното Допрете Чевли Чип Yi Танц Чевли

 
DEN 3037.44
DEN 1580.00

Износ
Во продавницата.За производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Бренд Име:
ruimo
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Тока
Пета Тип:
Плоштад пета
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Танц Чевли Тип:
Допрете Чевли

Слични предлози