• Одличната цена
  • Ново
Златна Луксузен часовник Гума Спортски Види Мода Обичните Кварц Мажите рачен часовник Часовник Часа saat Relogio Masculino

Златна Луксузен часовник Гума Спортски Види Мода Обичните Кварц Мажите рачен часовник Часовник Часа saat Relogio Masculino

 
DEN 649.92
DEN 455.00

Износ
Во продавницата.


2016 Златна Луксузен часовник Гума Спортски Види Мода Обичните Кварц Мажите рачен часовник Часовник Часа saat Relogio Masculino
Современиот и модерен дизајн
Неверојатно потрага види
Одредено време и да се задржи добрата време
Додадете рафинирани на допир на секој повик облека
Тоа е вреди да се купи за евтини и да се има добар квалитет
Пол Мажи
Кварц Движење
Движење тип Кварц
Екранот На Аналогни
Случај Алуминиумски Материјал
Бирате Боја На Злато,Црна,Сребрена
Случајот Со Дијаметар Од Прибл 5.5
Случај Дебелина Околу 1.1
Бендот Материјал Гума
Бендот Боја Црна
Бендот Должина на Совозачот (CM) 22.7
Бендот Ширина на Совозачот (CM) 2.3
Нето Тежина(kg) 0.156
Забелешка мали суб-бирање на види лицето се за декорација само.
Прикажана Боја На Злато-Црна


За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
9mm
Бендот Должина:
22.7 cm
Бренд Име:
Сезонски
Број На Модел На:
3001312
Dial Дијаметар:
55мм
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Ширина:
25mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Слични предлози