• Одличната цена
  • Ново
2018 Жените Кварц Движење Аналогни Часовници Шупливи Музички Нерѓосувачки Челик Кожа Дами Скелет Дизајн Девојка Relogio Feminino

2018 Жените Кварц Движење Аналогни Часовници Шупливи Музички Нерѓосувачки Челик Кожа Дами Скелет Дизајн Девојка Relogio Feminino

 
DEN 671.04
DEN 389.00

Износ
Во продавницата.


Шупливи Стил Луксузен Бренд Кварц Види Жените Дами Секојдневен Облека од Кожа бенд Часовник Женски Девојки Движат Модел Бр. : S9002 Движење : Јапонија PC21 Кварц движење (две годишна гаранција) Случај Назад : Hardlex Очила Случај Дијаметар : 40mm (Приближно) Дебелина : 9.0 mm (Приближно) Бенд Ширина : 18mm (Приближно) Вкупна Должина : 21mm (Приближно)) Рака : не ' Рѓосувачки Челик Стакло : Hardlex Минерални, со severals слоеви на анти-рефлективен слој Дизајн Извор : Музички Забелешка Вода се спротивстави на : 3 ATM = 3 Bar(Живот Водоотпорен ,не може да пливање или да преземе туш) Пакет се вклучени : 1 x Бренд Жена види
'


За производот

Бренд Име:
Geekthink
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Пол:
Жените
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни,Отпорни На Вода
Број На Модел На:
9002
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
9mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
21cm x 15cm x 5cm (8.27in x 5.91in x 1.97in)

Слични предлози