• Одличната цена
  • Ново
БОБО ПТИЦА D30-1 Две-тон Зебра Дрво & Абонос Дрвени Часовници Прозрачна Раце Кварц рачен часовник за Мажи во дрвени Подарок Кутија

БОБО ПТИЦА D30-1 Две-тон Зебра Дрво & Абонос Дрвени Часовници Прозрачна Раце Кварц рачен часовник за Мажи во дрвени Подарок Кутија

 
DEN 2207.52
DEN 1545.00

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот
Број на модел : D30-1
Случај дијаметар : 44.5 mm
Бендот ширина : 23 mm
Целиот бенд : 205 mm
Движење : Јапонија Miyota 2035 движење
Огледало материјал : Hardlex
Бендот материјал : Зебра дрво & абонос
Случај материјал : Зебра дрво & абонос
Тока : Двоен притисни затворач
Тежина : 54 g
Капка s колкот и wholesales
Капка брод и кој lesales и двете сме lcomed.
За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.
За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 4-7 работни дена.
Како да ги пратите на пакет
Можете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа веб-страница : http : //www.17track.net/en
Дали има некој Царина
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, може да биде царинската данокот кој треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Како да се прошири на купувачот заштита време
Ако вашиот купувачот за заштита на времето истекува, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас да се продолжи.
Oversea Испорака
За некои производи, ние акции во САД, Шпанија и Русија склад. Корисниците лоцирани во оние земји може да изберат брод од локалните склад.
САД Магацин (USPS) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Entre gal Локални) : во рок од 7 дена
Шпанија Магацин(Евро-бизнис парцела) : во рок од 15 дена
Русија Магацин(IML express) : во рок од 15 дена


За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Должина:
25cm
Случај Материјал:
Дрвени
Број На Модел На:
BBED30-1
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
11mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
45mm
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Рачно изработени/Зелена аналогни/вистинска кожа
кварц движење:
Јапонија majoy 2035
Предложи малопродажната цена:
$199(USD)
Се прилагодите:
Yes
Бендот Со:
20мм до 29mm
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Дрвени

Слични предлози