• Одличната цена
  • Ново
Бесплатен превозот 2(51mm) Санитарни Продолжување Цевка со Три Менгеме Завршува, Должина 6

Бесплатен превозот 2(51mm) Санитарни Продолжување Цевка со Три Менгеме Завршува, Должина 6

 
DEN 815.52
DEN 701.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип:
Унија
врска:
прирабница
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози