• Одличната цена
  • Ново
Летото реално Свила Прашка Градник Со Дише Анти Шок Женска долна облека Завиткани во Градите Движење

Летото реално Свила Прашка Градник Со Дише Анти Шок Женска долна облека Завиткани во Градите Движење

 
DEN 667.20

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела Мерење Во CM Големина на Градите Должина M 72 21 L 75 22 XL 79 23
Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина M 28.3 8.3 L 29.5 8.7 XL 31.1 9.1
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа


За производот

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
antamaca
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Цврста
Главните компоненти на ткаенина:
mulberry свила
Производот Категорија:
Заврши градите / градник
Функција:
Удобно Вентилација, Спорт Е Во Шок Доказ, Анти Изложеност
ткаат:
плетење

Слични предлози