• Одличната цена
  • Ново
Makuluya 2017 Есен пролет лето жените долго плетење cardigan џемпер женски шупливи сончање слатка солидна боја тенок капут QW

Makuluya 2017 Есен пролет лето жените долго плетење cardigan џемпер женски шупливи сончање слатка солидна боја тенок капут QW

 
DEN 535.20
DEN 428.00

Износ
Во продавницата.

Големина(cm) Биста Ракав Должина Слободни големина 80-110 45 72 Разумна големина грешка е прифатливо(1-5cm) ,1 CM=0.39 инчен,1 INCH=2.54 см Различни Екран можеби резултат во малку боја разлика, ве молиме да се забележи.


За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Памук Spandex Полиестер
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Јака:
Мандарински Јака
Бренд Име:
Makuluya
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
S-QW-YJ
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Затворање Тип:
Отворете Бод
патување:
Хан издание
Комбинација форми:
Едно парче
Должина:
In the long
Должина На Ракав:
Девет поени ракав
компонента содржина:
Повеќе од 95%
Стил:
Новина

Слични предлози