• Одличната цена
  • Ново
20mm Carburetor за Бригс Stratton Животинско Дербито Оди Kart Мини Велосипед Мотор Нови #

20mm Carburetor за Бригс Stratton Животинско Дербито Оди Kart Мини Велосипед Мотор Нови

 
DEN 897.12
DEN 646.00

Износ
Во продавницата.


20mm Carburetor за Бригс Stratton Животинско Дербито Оди Kart Мини Велосипед Мотор Нови #
1) Состојба : 100% Сосема Нов
2) Предмет : Carburetor
3) Одговара за Briggs & Stratton Животинско Оди Kart Мини Велосипед Мотор.
4) Боја : Како на Сликата Шоу
5) Carburetor Стил
Рака Задави
Филтер за воздух Планината : 33mm
Доза Внатрешен Дијаметар : 20mm
Топ Дупка Проред : 48mm
6) Количина : 1 Pc
7) Пакет Се Вклучуваат : 1 * Carburetor
8) Забелешка : ве Молиме двојно проверете на сликата пред да нарачки, и ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас, ви благодарам многу!!!
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.


За производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
2cm
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
BTC-CU004-АТВ
Материјал Тип:
Метал
Бренд Име:
FLYPIG
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
Тип:
Бренд Нови Carburetor
квалитет:
ААА+
Пакет:
1*Carburetor

Слични предлози