• Одличната цена
  • Ново
12 Бои Жените V Вратот Без Ракави, Плетени Camis Шпагети Рака Секојдневен Блузи Roupas Солидна Боја Блузи Кошула

12 Бои Жените V Вратот Без Ракави, Плетени Camis Шпагети Рака Секојдневен Блузи Roupas Солидна Боја Блузи Кошула

 
DEN 188.16
DEN 147.00

Износ
Во продавницата.


Описи :
Сосема нов и висок квалитет.
Пол : Жените, Девојка
Стил : Мода
Материјал : Памук, Плетени
Модел : Чиста
Деколте : V Деколте
Ракавот : Без Ракави
Големина Биста Должина
S 70-100cm/27.56-39.37 50cm/19.6
Големина се референтни само.Таму ќе биде 1-3cm разлика поради прирачник за мерење.
Пакет се вклучени : 1x Жените вест


За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Jlong
Блузи Тип:
Camis
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
L15

Слични предлози