• Одличната цена
  • Ново
На libertines Писмо Фитнес за Жени Camisole Памук Резервоарот Врвот За Дама Девојка Femme Сиво Бела Лето Singlet Ракави Т Кошула

На libertines Писмо Фитнес за Жени Camisole Памук Резервоарот Врвот За Дама Девојка Femme Сиво Бела Лето Singlet Ракави Т Кошула

 
DEN 599.52
DEN 570.00

Износ
Во продавницата.


Направен Од Висок Квалитет На Памук & Памук Мешавина;
Меки, удобни, easy-care ткаенина;
Ексклузивен дизајн;
Одговара за Внатрешна Отворено,За Роденден Партии,Семејни Дружења,Персоналните Cosplay;
О Вратот;
Боја : Сива, бела [ боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 250g да 350g;
Големина : С. Л. XXL;
ПРЕВОЗОТ
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
* Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,
ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение,
~~Благодарам многу!!
Ви благодариме за вашата поддршка , уживајте во вашата шопинг !


За производот

Големина:
S, L, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Ткаенина Тип:
Ткаени
Блузи Тип:
Camis
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Streetwear
Број На Модел На:
Hu_SingletSG852
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
Тема:
На libertines
ОДГОВАРА ЗА:
жените,девојка
боја:
Сива.бела.црна.

Слични предлози