• Одличната цена
  • Ново
Steampunk Воена Оглавник Корсет Со Копчето Синџир Korsett За Жени Секси Corselet Feminino Espartilhos Корсети Готски Облека

Steampunk Воена Оглавник Корсет Со Копчето Синџир Korsett За Жени Секси Corselet Feminino Espartilhos Корсети Готски Облека

 
DEN 1625.28
DEN 1219.00

Износ
Во продавницата.


Спирала Челик Коски
Број на Bonings : 14
Пред Челик Прстен Тока Затворање
Ланче назад За Cinching
Силна Корсет Кабелот Алкохол
100% Парична Казна Памук Twill Поставата
Вграден-во со Приватноста Panel
Памук Hemming
Оглавник Вратот со Тока
Не Suspender Циклуси
Боја : Портокалова
Должина : 38 CM (Големина M )
Ткаенини Опис : Тексас Памук
Бистата линија : Over Bust
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Занитвам
Материјал Состав:
Тексас
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Број На Модел На:
2028
Бренд Име:
CORZZET
Стил:
Секси
Шаблон Тип:
Геометриски
Боја на располагање:
Портокал
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
корсет стил:
Steampunk, Готски, Бурлеска, Гроздобер
Снабдување Тип:
Во Акции На Објектот, Да Го Прифати Dropshipping, Трговија На Големо
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Тип На Производ:
Overbust, Оглавник Вратот, Спирала Челик Boned
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Пакување детали:
1 Set / Пластична кеса
Вклучува:
Оглавник Корсет G-string

Слични предлози