• Одличната цена
  • Ново
Попуст ( 5PCS/МНОГУ) NB26-3button NB Серија Универзална Мулти-функционални Далечински Управувач за KD900/URG200 Копче Програмер

Попуст ( 5PCS/МНОГУ) NB26-3button NB Серија Универзална Мулти-функционални Далечински Управувач за KD900/URG200 Копче Програмер

 
DEN 2879.52

Износ
Во продавницата.


Постојат 5 режим за над копчињата.
1. NB-ATT-36 е за Peugeot и Citroen и стари Хонда (најчесто пред 2013 година)и некои други бренд автомобили. (default клучеви е NB-36 режим)
2. NB-ATT-46 е за Touareg Бентли повеќето "Рено" Фиат и некои други копчиња со PCF7946 чипови.
3. NB-ATT-Chrysler е за Chrysler Dodge Џип автомобил копчиња.
4. NB-ETT-G-M е за нов Buick , Chevrolet , автомобили "опел"
5. NB-XTT-Новата Хонда е за 2014 и 2015 година Нови автомобили Хонда копчиња.
1. Ние Прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Сите Големи Кредитни Картички Се прифаќаат преку Secure Уплатата Зачувам.
2. Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 5 дена пред Аукција затворање!
3. Ако cann не исходот веднаш по аукција блиску,ве Молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .Плаќањето мора да се
заврши во рок од 5 дена!
1. Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен Некои земји и APO/FPO)
2. Ние само бродот за да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе превозот Адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците,Транзит пати може да варираат.
Особено за време на сезона!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу
важно бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,па
што можеме да го исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е impssible за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!
Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво со нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ние снабдување на
Locksmith Производи како на Locksmith алатки,Копче со Ќорци,Фоб Далечински управувач,Заклучување и Автоматски алатки итн .Нуди одлична
услуги на клиентите и сигурен кредитна стои е нашата начело и Цел.Ние би сакале да Соработка Со
клиенти од Светот.
Ве молиме да ја додадете нашата Али изразат продавница Линк до вашиот "Моите Омилени" листа ако Сака Нашите Предмети!


За производот

Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
QDTG
Функција:
Далечинскиот Управувач За Да Го Отворите Багажникот Капаци & Делови
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола

Слични предлози