• Одличната цена
  • Ново
JUJIE Кристал Цвет Brooch Иглички Булчински Свадба Јака Гроздобер Растенијата Brooch Партија Накит Жени

JUJIE Кристал Цвет Brooch Иглички Булчински Свадба Јака Гроздобер Растенијата Brooch Партија Накит Жени

 
DEN 287.04
DEN 207.00

Износ
Во продавницата.

Напомена : 1.Ве молиме додадете сите предмети во еден ред,благодарам. 2.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни име и презиме, и вашата улица и куќа број и стан број, затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно. 3.Ако сте за промет на големо клиенти, можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака, ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брзо превозот цена(FEDEX,DHL,UPS-от,EMS) 4.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив, ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам. Производ Параметар : Производ : Мода Жените Брошеви Материјал : Цинк Легура/Кристал Големина : 6.5*5 cm Тежина : 24 g Количина : 1piece Пакување : 1piece/opp вреќа 12 парчиња или повеќе добиете 10% попуст


За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B0
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
JUJIE
Брошеви Тип:
Брошеви
Брошеви За Жените Потекло:
Кина
Брошеви За Жените Боја:
како Слика
Брошеви За Жените Големина:
6.5*5 СМ
Слатководни Бисери Брошеви Тежина:
24 g
Слатководни Бисери Брошеви Стил:
Тренди
Слатководни Бисери Брошеви Материјал:
Цинк Aolly&Кристал
Слатководни Бисери Брошеви Форма:
Цвет
Брошеви За Жените Модел:
B0
Брошеви За Жените Пакет:
OPP вреќа
Брошеви За Жените Родовата:
Жените

Слични предлози