• Одличната цена
  • Ново
мулти боја custome Кристал Морска Желка Стигнале Значка Ролна/ ID Значка Носителот / Brooch / Pendant / Репортажите

мулти боја custome Кристал Морска Желка Стигнале Значка Ролна/ ID Значка Носителот / Brooch / Pendant / Репортажите

 
DEN 15976.80

Износ
Во продавницата.

мулти боја custome Кристал Морска Желка Стигнале Значка Ролна/ ID Значка Носителот / Brooch / Pendant / Репортажите Pendant Големина : 35-40mm
За повеќе детали информации ,ве молиме слободно контактирајте ме !


За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
YLK445CXF

Слични предлози