• Одличната цена
  • Ново
JURAN Мода Накит Нови Класичен Изјава Шамија Брошеви Иглички Топла Продажба Bowknot Трендовски Крпа Клип Жени се Врзуваат Лак Брошеви Шарм

JURAN Мода Накит Нови Класичен Изјава Шамија Брошеви Иглички Топла Продажба Bowknot Трендовски Крпа Клип Жени се Врзуваат Лак Брошеви Шарм

 
DEN 180.00
DEN 162.00

Износ
Во продавницата.За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Лента
Обликотшема:
bowknot
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
10047
is_customized:
Yes
Бренд Име:
juran
Стил:
Класичен
бои:
Црно-Сини & Розова & Црвена
Пердув:
Висок квалитет
Количина:
Пар обетки
Пакување:
Картичка/opp вреќа
Потекло:
Кина
Повод:
Модна ревија Ангажман Свадба Датум Партија Подарок

Слични предлози