• Одличната цена
  • Ново
Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит Додатоци

Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит Додатоци

 
DEN 123.84
DEN 110.00

Износ
Во продавницата.


Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит Додатоци
Производство :
Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви за Жените 2017 Нов Бренд за Накит Додатоци
Реден Број :
ts00170
Големина на :
како слика
Тежина :
како слика


За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ts00170
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Брошеви Тип:
Брошеви
Тип На Објект:
Симпатична & Мода Бела Смола Лили Цвет Брошеви
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
време на испорака:
Во 7 дена
Дијаметар:
слика
клучен збор:
2017 Нов Бренд За Накит Додатоци
боја:
како Слика
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија
Пол:
Жените Девојки Unsex
Материјал:
Смола,цинк легура

Слични предлози