• Одличната цена
  • Ново
HONGGE 1 Buc Автомобил Vehicl Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 100 Quattro 200 90 A4 A6 1998-1999 012 409 191 Д 012 409 191D 012409191D

HONGGE 1 Buc Автомобил Vehicl Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 100 Quattro 200 90 A4 A6 1998-1999 012 409 191 Д 012 409 191D 012409191D

 
DEN 573.60
DEN 459.00

Износ
Во продавницата.

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1998-2002 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 L4 2002-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2.8 V6 2003-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Passat W8 2004 100 2.3 L5 1989-1991 100 2.8 V6 1992-1994 100 Quattro 2.3 L5 1989-1991 100 Quattro 2.8 V6 1992-1994 200 Quattro База 1989-1990 200 Quattro 2.2 L5 MC 1991 90 2.8 V6 1993-1995 A4 2.8 V6 1996-1997 A4 1.8 L4 1997 A4 1998-1999 A4 Quattro 2.8 V6 1996-1997 A4 Quattro 1.8 L4 1997 A4 Quattro 1998-2000 Година A6 Quattro 2.8 V6 1995-1997 A6 Quattro 2.8 V6 1999 A6 Quattro 2.8 V6 2000-2001 A6 Quattro 3.0 V6 2002-2004 Allroad Quattro 2.7 V6 2001-2002 Дел Број : 012 409 191 Д 012409 191 Д НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување. Ако не можете да бидете сигурни, ве молиме испратете го вашиот АВТОМОБИЛ МОДЕЛ . ГОДИНА . МОТОРОТ КОД . VIN , ние ќе ви помогне да ги проверите. ВРЕМЕ на ИСПОРАКА : Различни земја има различни проценка време на испорака, ако е потребно итно, ве молиме изберете Бизнис Експрес ( 5~7 работни дена пристигнат ) РЕКОНСТРУКЦИЈА ИЛИ повторно да ЈА прати ПОЛИТИКА : 1. Веднаш Наплата или Препратете : (1). Дел е изгубена или да се вратат на испраќачот на земјата ( ве Молиме да обезбеди превозот информациите на компанијата ) (2). Добие погрешен дел кој не е како нареди едната или дел е во превозот кои се предизвикани не може да се користи ( ве Молиме да обезбеди слика за примената дел ) 2. Треба да се потврди ситуации : (1). Дел не можат да работат или не одговара на оглас ( ве Молиме да ни ги испратите автомобил модел. година . моторот код . VIN , ние ќе ги провери ) (2). Не дојде за долго време : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се јавам на поштенски праша што е проблемот. Ве молиме да ни испратите порака пред сакате да добиете реконструкција или повторно да ја прати. Ние ќе се справи со тоа ПОБРЗО. Ние и ветуваме на купувачот се на дел или пари назад. Враќање време треба да рамките 30days. ЦАРИНСКИ ДАНОЦИ : ве Молам, истакна нашиот продава вредност не вклучувајќи какви било царински даноци. Секоја земја има свои обичаи даноци, ние не може да се контролира. Така ќе знаете политиката за вашата земја. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни пет ѕвездички повратни информации откако ќе ја прими. Добар фидбек Е нашата најголема награда. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши тоа, а потоа можете да оставите добар фидбек. Можете да договор со нас преку trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, ние ќе одговориме наскоро .


За производот

Повторливост:
силна
Чувствителност:
Висок
Тип На Сензор:
Холцер
линеарна:
Други
Резолуција:
силна
Бренд Име:
HONGGE
Мерен Опсег:
1 М
Hysteresis:
Други
Производ Дел Број:
012 409 191 Д 012409 91D
за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Passat,A4,A6,
Посебна функција:
фолксваген брзина сензор
Материјал:
Пластични
производител:
ФОЛКСВАГЕН Passat,A4,A6,Passat,A4

Слични предлози