• Одличната цена
  • Ново
Брод Мотор Полнење Серпентина Assy T15-04000200 за Parsun 2-мозочен Удар T9™.9 T15 Outboard Мотор, Бесплатен Превозот

Брод Мотор Полнење Серпентина Assy T15-04000200 за Parsun 2-мозочен Удар T9™.9 T15 Outboard Мотор, Бесплатен Превозот

 
DEN 1434.72
DEN 1277.00

Износ
Во продавницата.


Брод Мотор T15-04000200 Полнење Серпентина Assy за Parsun 2-мозочен Удар T9™.9 T15 Outboard Мотор
Замена :
Оваа Полнење Серпентина Assy заменува Parsun T15-04000200, тоа е Parsun вистински дела.
Димензии :
2-мозочен удар
2 на цилиндар
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Овој вистински Полнење Серпентина Assy одговара на овие Parsun outboard motors :
2-мозочен удар : T9™.9 T15
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес, како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.


За производот

Капацитет На Моторот:
1 - 2L
Вид На Гориво:
Бензин
Бренд Име:
LANZIXUAN
Цилиндри:
2
Состојба:
Нови
Моторот Позиција:
Outboard
моторот:
2 мозочен Удар
Димензии (L x W x H) (mm):
T15-04000200

Слични предлози