• Одличната цена
  • Ново
Секси Мажи Плус Големина Фантазија Боксери Солидна У Конвексни Торбичка Дише Боксер Гаќи Cueca Calzoncillo Боксер Геј Носат FX9

Секси Мажи Плус Големина Фантазија Боксери Солидна У Конвексни Торбичка Дише Боксер Гаќи Cueca Calzoncillo Боксер Геј Носат FX9

 
DEN 278.40
DEN 195.00

Износ
Во продавницата.

Секси Мажи Плус Големина Фантазија Боксери Солидна У Конвексни Торбичка Дише Боксер Гаќи Cueca Calzoncillo Боксер Геј Носат FX9 Тип : Средината на половината еластична боксери долна облека за човекот Големина : М, L,XL,XXL ( 1feet=30.4 cm) Половината M : 33 CM Одговараат За 68-70cm L : 36 CM Одговараат За 70-74cm XL : 39 CM Одговараат За 74-78cm XXL : 42 CM Одговара За 78-82cm
Пакетот Вклучува :
1 BUC *долна облека за мажи


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Маскирна
Материјал:
Акрилик,Полиестер Мешавини,Полиестер
Број На Модел На:
17062305

Слични предлози