• Одличната цена
  • Ново
Нови 12 компјутери/set Поинаква Форма Најлон Коса Боја Четка Gouache Акварел Четка Маслото Четка Уметност Резерви

Нови 12 компјутери/set Поинаква Форма Најлон Коса Боја Четка Gouache Акварел Четка Маслото Четка Уметност Резерви

 
DEN 253.92
DEN 241.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : Нови 12 компјутери/set Поинаква Форма Најлон Коса Боја Четка Gouache Акварел Четка Маслото Четка Уметност Резерви
Спецификации : 100% висок квалитет
Материјали : најлон боја на косата,месинг,виси масло пол
Големина : 12 големини цртање пен
Должина : Најдолгата димензија за 20.4 cm
Пакување : 12pcs сет
Се однесува на : акварел,gouache
Ве молиме имајте во предвид : Големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден


За производот

Пакување:
12pcs
Број На Модел На:
1-12
Губење на материјал:
Најлон
Рачка Материјал:
Пластични
Возраст:
>3 години
Тип:
Масло четка
Растворливи Или Не:
боја
Големина:
as the picture shows
Тип:
Paintbrush
Бренд Име:
XueSheng
Name1:
Боја Четки
Name2:
уметност резерви
name3:
Акварел сликарство
Доведе Цврстина:
B

Слични предлози