• Одличната цена
  • Ново
2017 нови елегантен лето мода везени канцеларијата дама кошула V деколте, половина ракави секојдневен лабава жените блуза врвот blusas 812F 30

2017 нови елегантен лето мода везени канцеларијата дама кошула V деколте, половина ракави секојдневен лабава жените блуза врвот blusas 812F 30

 
DEN 633.60
DEN 545.00

Износ
Во продавницата.


$7.69 $ 7.31 $12.68 $ 7.48 $6.89 $ 6.13 $10.84 $ 8.46 $7.80 $ 7.18 $11.98 $ 10.06 $9.89 $ 8.04 $13.20 $ 11.09 $10.49 $ 9.76 $8.79 $ 8.26 $10.10 $ 8.89 $10.88 $ 10.88
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 91 35.85 31 12.21 36 14.18 М 59 23.25 95 37.43 32 12.61 37 14.58 L 60 23.64 99 39.01 33 13.00 38 14.97 XL 61 24.03 103 40.58 34 13.40 39 15.37 2 XL 62 24.43 107 42.16 35 13.79 40 15.76
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$13.0 $ 11.05 $10.0 $ 9.21 $12.0 $ 10.2 $13.0 $ 11.05 $10.0 $ 8.5 $9.0 $ 7.65 $10.0 $ 8.98 $12.0 $ 10.2 $14.0 $ 11.9 $12.0 $ 10.2 $12.0 $ 8.50 $13.0 $ 11.05
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по имаме примено вашето плаќање.
Датумот на породување :
Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздух Mail.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Враќање & exchange :
Сите предмети ќе бидат проверени и пакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Ние ќе рефундирање на вас по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги. и ве молам немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас .ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
812F
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
wishesyou четири
Декорација:
Копче
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден

Слични предлози