• Одличната цена
  • Ново
2018 Женски Лето Секси Лак коса црта Вратот Исклучување на Рамо Pullovers Маица, Блуза Врвот Облека на Жените Домот канцелариска Работа Кошули

2018 Женски Лето Секси Лак коса црта Вратот Исклучување на Рамо Pullovers Маица, Блуза Врвот Облека на Жените Домот канцелариска Работа Кошули

 
DEN 1266.72

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CS034
Јака:
Slash вратот
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
CULTISEED
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Кошули
Достапни за:
Жените
дизајн:
Лак
Моден:
Slash вратот
Големина:
S/M/L
боја:
Бела/Сино
Стил:
Моден

Слични предлози