• Одличната цена
  • Ново
Жените Краток Цевки Вратоврска Вратот Блуза На Долги Ракави Ткаени Бела Кошула

Жените Краток Цевки Вратоврска Вратот Блуза На Долги Ракави Ткаени Бела Кошула

 
DEN 1103.52
DEN 938.00

Износ
Во продавницата.


Краток стил ткаени вратоврска вратот врвот, ги комбинира елегантниот и mordern елемент,
со контраст цевки скратува. 50% viscose 50% rayon Рака мие ладно
Големина на Табелата Биста Половината Должина Рамо во cm во инчи во сантиметри во инчи во сантиметри во инчи во сантиметри во инчи S (НАС 0-4) 88.0 34.6" 0.0 58.0 22.8" 37.0 14.6" M (САД 4-6) 93.0 36.6" 0.0 59.0 23.2" 38.0 15.0" L (НАС 8-10) 98.0 38.6" 0.0 60.0 23.6" 39.0 15.4"
За големина
Има можеби 1-3 cm отстапување во мерењата поради прирачник мерки. Имајте на ум дека мерење додека лежи рамно и без протега.
Совети :
Кина големини обично се кандидира една големина помала од НАС или Европски димензии.
За бои
Ве молиме да се свесни за бои може да се разликува поради PC набљудувачите и слика на снимање
Повратни информации
Ние високо го вреднуваат задоволството на Клиентите.
Ако сте задоволни со објектот што сте го купиле, вашата 5-ѕвезди оценка и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети.
Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот, наместо да остават негативен фидбек.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се потрудиме да го реши прашањето со вас заедно.
Пред да ред
Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални адреса и информации за контакт при пополнување во вашиот купувачот информации.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Стоките ќе бидат Означени како "подарок" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект име, или одредете вредност за обичај, ве молиме оставете порака, кога прави нарачка.
Испорака
Ние ќе брод надвор предмети во рок од седум (7) дена по исплата потврди со Зачувам.
Сите Бесплатен превозот предмети ќе бидат испратени преку Aliexpress Стандард Превозот, регистрирани Кина пост воздух mail или e Packet.
Ве молиме бидете советувани меѓународни време на испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуги. Ве молиме да бидете трпеливи или контактирајте не доколку има задоцнување при испораката.
Експрес се достапни и ние ќе го одберете брз и безбеден начин врз основа на вашата нарачка статус и регионот во кој се наоѓа.
Гаранција
Ќе се добие целосна наплата или бесплатно полнење на замена, ако поради подолу ситуација :
Пропадне испорака
Погрешно објект, боја или големина била испратена
Квалитетот проблем
Враќање & Наплата
Може да се врати или замена на производот во рок од 10 дена од денот сте го добиле и контактирајте со нас во рок од 72 часа од денот на приемот.
Било елементи, кои треба да бидат вратени или замени треба да биде во оригинално пакување и почетна состојба.
Секоја наплата или замена ќе биде направен по добивме врати објектот.
Ние не прифаќаме било каква наплата или враќање бидејќи на Мажите направени дефекти или Случајни штети поради злоупотреба, злоупотреба или неправилна нега.
Ве молиме испратете фотографии на стоки што ќе сакаат да се вратат или размена, вклучувајќи какви било докази и детали.


За производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
Embellike
Материјал:
Rayon,Viscose
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Normcore/Минималистички
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
E-BL-B5900S
Пол:
Жените
Декорација:
Цевки
боја:
Бела
Ткаенини:
Палачинка
Ткаенина состав:
50% viscose 50% rayon
Големина:
China S,M,L
Тип:
Блуза
Сезоната:
Пролет
Карактеристики:
Цевки, вратоврска
Стил:
Кратки, едноставни

Слични предлози