• Одличната цена
  • Ново
2018 Флора Везови Девет Квартал Ракав Жените Блузи Женски Кошули Дами Секојдневен Кошула Блузи Плус Големина Лабава Blusas Блуза

2018 Флора Везови Девет Квартал Ракав Жените Блузи Женски Кошули Дами Секојдневен Кошула Блузи Плус Големина Лабава Blusas Блуза

 
DEN 1242.24
DEN 870.00

Износ
Во продавницата.За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Девет Квартал
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
9321ps
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
AIYANGA
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
боја:
Виолетова,Бела,Сина
Стил:
блуза,жени блузи и блузи

Слични предлози