• Одличната цена
  • Ново
Монтажни Lapel Кошула Јака Висок Квалитет на Лажни Кошула Јака За Жените Додатоци Памук Отстранлив декоративни лажни кошула

Монтажни Lapel Кошула Јака Висок Квалитет на Лажни Кошула Јака За Жените Додатоци Памук Отстранлив декоративни лажни кошула

 
DEN 383.52
DEN 360.00

Износ
Во продавницата.


Врат Должина : 40cm
Јака Должина : 5cm
Рамо : 35cm
Пред Должина : 38cm
Назад Должина : 38cm


За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
КС-00
Декорација:
Дијаманти
Бренд Име:
Waledise
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози