• Одличната цена
  • Ново
DACOM P10 IPX7 Водоотпорен Mp3 Плеер за Музика+Безжична Bluetooth Спорт Стерео Слушалка Earbuds Слушалки со Микрофон Handsfree за Телефонот

DACOM P10 IPX7 Водоотпорен Mp3 Плеер за Музика+Безжична Bluetooth Спорт Стерео Слушалка Earbuds Слушалки со Микрофон Handsfree за Телефонот

 
DEN 2826.24
DEN 2006.00

Износ
Во продавницата.


DACOM P10 IPX7 Водоотпорен Mp3 Плеер за Музика+Безжична Bluetooth Спорт Стерео Слушалка Earbuds Слушалки со Микрофон
Точка Бр. : Dacom P10 Носат метод : Уво Кука Bluetooth верзија : V4.1 Bluetooth работата : Класа 2 Водоотпорен ниво : IPX7 Режим : Слушалки / handsfree / A2 DP / AVRCP Оперативен опсег : Околу 30 метри (10 метри), Задолжен Напон : 4.8 да 5.5 V DC MP3 играње време : Околу 8 часа Време на Мирување : Околу 180 часови Време на Полнење : Околу 2 часа Сертификат : CE, ROHS, FCC и BQB може да се примени за Статус на Батеријата : IOS поддржува, зависи од мобилен телефон Боја : Сина , Црвена Вклучени Додатоци : a.Микро USB полнење кабел*1 б.Earcaps*1 пар в.Прирачник за корисникот*1 д.На мало поле*1
Мојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : За Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата,90% пакети ќе биде предаден во рок од 24 часа во обично освен празник,транспорт режимите вклучуваат Ali Express Стандард Превозот,EMS,DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт,Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро.Нашата цел е задоволството на клиентите! ( Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодариме ! ) За продажба на Мало Пакет : Некои од нашите производи без мало пакет,Ние ќе ги искористиме меур торба за заштита на тоа добро,може да го спаси вашиот превозот надомест,Ако се препродавач и треба со мало пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел. За Време на Испорака : Ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги ефикасност,затоа што не можеме да го обезбедат точното време на испорака,на мапата табелата се за повикување само. За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу!Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши тоа. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Aliexpress помош центар : https : //www.aliexpress.com/help/home.html?spm=0.0.0.0.Ys I8d A#center) П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова. Ви благодариме! П : јас сум еден препродавач. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете порака до нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! П : Дали сте поддршка капка-превозот? A : Да,Ние поддршка на капка-превозот, ние ќе не стави aliexpress рекламирање и цената на фактурата во пакет.


За производот

Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Конектори:
USB
Зачестеност Одговор Опсег:
10-24000Hz
Отпорот:
32Ω
Поддршка Apt-x:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Број На Модел На:
Dacom P10-MP3 Bluetooth Слушалки MP3
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod
Безжична Тип:
Bluetooth
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Приклучок Тип:
Безжичната
Активен Бучава Отказ:
No
Стил:
уво кука
Со Микрофон:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Водоотпорен:
Yes
комуникација:
Безжичната
Бренд Име:
DACOM
Чувствителност:
92dB
Слушалки Пакет:
Со Мало Сандак
Bluetooth Верзија :
V4.1
Тип На Слушалки:
MP3 Плеер+Bluetooth Слушалки Два Начини
Изгради-во 512M MP3 Плеер:
Спаси околу 100 песни
Слушалки Водоотпорен Ниво:
IPX7 Водоотпорен
Зборувајќи/Музика време:
за 5 часа
Време на мирување:
околу 150 часа
Слушалки Бои:
црвена,сина

Слични предлози