• Одличната цена
  • Ново
мажите тенок одговара дизајни masculino homme terno фаза костими за пејачи мажите sequin палто танц облека јакна ѕвезда стил се облекуваат

мажите тенок одговара дизајни masculino homme terno фаза костими за пејачи мажите sequin палто танц облека јакна ѕвезда стил се облекуваат

 
DEN 4080.00

Износ
Во продавницата.Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 42 88 59 65 M 44 92 61 67 L 46 96 62 69 XL 47 100 64 71 (CM)
Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Број На Модел На:
A228
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Англија Стил
Облека Должина:
Редовни

Слични предлози