• Одличната цена
  • Ново
2017 Бебе Bibs Водоотпорен Момчиња Девојчиња Доенчиња Цртан филм Симпатична Bibs Бебе Burp Плунка Крпи Деца Само Хранење 3-Слоеви од Памук

2017 Бебе Bibs Водоотпорен Момчиња Девојчиња Доенчиња Цртан филм Симпатична Bibs Бебе Burp Плунка Крпи Деца Само Хранење 3-Слоеви од Памук

 
DEN 168.00
DEN 160.00

Износ
Во продавницата.

Моден дизајн, 100% Памук,100% сосема нов и висок квалитет на Три водоотпорен дизајн, мека и дише. Нека мајка повеќе се грижи за заштеда на! Ве молиме овозможи 1-2 CM разлики поради прирачник за мерење.
1 cm = 0.39 инч, 1 инч=2.54 см
Време на испорака за Aliexpress Стандард Shippinng,тоа ќе потрае околу 15-60 денови за испорака,но не гарантира. Бразил може да потрае повеќе подолго време.(со ажурирање на следење на информации) за DHL/Федекс/EMS Превозот,тоа ќе потрае околу 7-15 дена испорака,но не гарантира.(со ажурирање на следење на информациите), во Текот на Кина превозот шпицот на сезоната, превозот од Aliexpress Стандард Shippinng ќе го одложи неколку дена. Ако не сте добиле парцела во следните закажани дена откако ние испрати вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да проверите за испорака на информации и решавање на проблемот за вас. Плаќање Плаќањето е обично потврден во рок од 24 часа од ALIEXPRESS, Зачувам е префериран метод на плаќање ,Ние, исто така, ја прифати Кредитна Картичка,Western Union,QIWI Повратни информации Вашиот postive повратни информации е МНОГУ важна за нас.Ние се чувствуваат како, ако може да ни даде 5 ѕвезди на услуги и ние ќе бидеме навистина greatfully. Ние секогаш ќе се врати позитивни повратни информации за вас, како и. Ако не сте задоволни со нашата трик, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации,така што можеме да го реши ова прашање за вас.


За производот

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Возраст Опсег:
4-6Y,4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Б-004
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс

Слични предлози