• Одличната цена
  • Ново
Мајка Гнездо Стил Бебе Bibs и Бебето Капи Поставува Мода Памук Една Големина Унисекс Bandana Bibs Burp Облека За Децата Само Хранење

Мајка Гнездо Стил Бебе Bibs и Бебето Капи Поставува Мода Памук Една Големина Унисекс Bandana Bibs Burp Облека За Децата Само Хранење

 
DEN 479.04
DEN 264.00

Износ
Во продавницата.


Мајка Гнездо Бебе Капи & Bibs Висок Квалитет Памук Бебе Шапка Цртан Филм Печатени Шамија Деца Шапка Есен Зима Деца Bibs Капи & Капи
Мајка Гнездо Младата Капи и Бебето bibs се идеални за секојдневна употреба. Изработена од 95% памук, овие млади капи дојде со една капи+една bibs. Големината е идеален за користење во 0-6 месеци. Како ова да печатите? 95% Памук 2-Ply Ткаенина Машина Перат Идеален за 0-6 Месеци
Мајка Гнездо? има целосна линија на висок квалитет, мека бебе производи за нега со комплетна линија на layette, кухо подарок сетови, bibs и додатоци за хранење, бања крпи/washcloths, чорапи/booties, опремени креветчето листови, постелнина предмети, меки играчки, и многу повеќе!
Превозот :
Јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |(За 15-35 Дена)
Германија | Австрија | Швајцарија |(За 15-35 Дена)
Франција | Италија | (За 25-60 Дена)
Други | (За 30-90 Дена)
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.


За производот

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Возраст Опсег:
5M,18M,26M,8M,23M,13M,20M,7M,11M,33M,27M,17M,9M,28M,4M,14M,3M,12M,16M,34M,15M,2M,0-1M,21M,19M,25M,10M,29M,6M,31M,24M,32M,3T,22M,30M,1M,35M
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Мајка гнездо
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
MK1701
Бебе Bibs Боја:
како слика се прикажани
Бебе Bibs пакет:
Бебе капи+бебе bibs
Bibs Burp Облека функција:
животно печатени
Bibs Burp Облека е ФУНКЦИЈА:
бебе bibs
Капи & Капи е Печатени:
цртан филм стил
Бебе Шапка е материјал:
Памук
Капи & Капи е на возраст:
0-6 м
Пол:
Унисекс
бебе капи е Тип на Рака:
прилагодлив
Бебе Bibs е трговија на големо цена :
продавница повеќе 5 групи,нуди 15% попуст

Слични предлози