• Одличната цена
  • Ново
ental Ѕид Виси Турбина Единица Пластични Школка + Triplex Шприц Шише за Вода

ental Ѕид Виси Турбина Единица Пластични Школка + Triplex Шприц Шише за Вода

 
DEN 5040.00
DEN 4738.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Технички Параметар : систем за Контрола : на Воздухот контрола на Воздушниот притисок текст : 4-8kg Воздушен притисок излез : 0-4kg Воздушен притисок за рака парче : 0.01 Mpa~0.4 Mpa Вода притисок текст : 2kg Вода притисок излез : 0-2kg Вода притисок : 0.1 Mpa~0.25 Mpa Пакување листа : 1 X Стоматолошки Турбина Единица (Пластични Школка) 2 X handpiece цевки 1 X нога switch 1 X 3 начин шприц 1 X шише за вода
1 X пластична цевка за поврзување на воздушниот компресор.


За производот

боја:
2hole, 4hole
Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Слични предлози