• Одличната цена
  • Ново
80mm О Д Види Стакло Domed Тешко Beaker Покрие Лабораториски Материјали Хемиски Експеримент

80mm О Д Види Стакло Domed Тешко Beaker Покрие Лабораториски Материјали Хемиски Експеримент

 
DEN 31.20

Износ
Во продавницата.


Производ Објект : 80mm О Д Види Стакло Domed Тешко Beaker Покрие Лабораториски потрошен материјал За Хемиски Експеримент
Материјал : Стакло
Големина : 80mm
0uter Дијаметар : 80mm
Дебелина : 2mm
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!


За производот

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker

Слични предлози