• Одличната цена
  • Ново
5V1A USB коло Текст 36V или 48V Излез 5V 1А За HaiLong Батеријата случај

5V1A USB коло Текст 36V или 48V Излез 5V 1А За HaiLong Батеријата случај

 
DEN 480.00
DEN 432.00

Износ
Во продавницата.


5 V1 A USB коло, Текст 36 V или 48 V, Излез 5 V 1А, За Hai Long Батеријата случај.


За производот

Бренд Име:
ANNBATTERY
Номиналниот Капацитет:
1-30Ah
Големина:
L45*W20*H10mm
Број На Модел На:
5V1A
Тежина:
13g
Напон:
5V
Тип:
Li-Ion
Примена:
36V и 48V литиум батерија
Влезен Напон:
30-60V
Излезниот Напон:
5V
Излезна Струја:
1A

Слични предлози