• Одличната цена
  • Ново
Печатење на хартија за да автомобил батеријата тестер BST-760 / MICRO-568

Печатење на хартија за да автомобил батеријата тестер BST-760 / MICRO-568

 
DEN 950.40

Износ
Во продавницата.


Печатење на хартија за да автомобил батеријата тестер МИКРО-568/ MICRO-768/BST-760 Пакет :
Големина на : 55* 25mm
MOQ : 1 кутија( 11 ролни)
Плаќање
1. Ние прифаќа Pay Pal само.
2. Кредитна картичка (Visa, Eurocard/Master Card, Amex, и Вклучете или Виза/Delta) плаќањето може да биде прифатена САМО преку P ay Pal (не Ви треба Pay Pal сметка)!
3. Други начини на плаќање (Банката transf тој, Чек и сл.) НЕ се прифатливи !
4. Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дена.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за сто проценти задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важна за нас. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се реши вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Испорака детали
1. Ние брод на СВЕТОТ .
2. Објектот ќе биде предаден во рок од 1 - 3 работни дена (освен за викенди и празници) по исплата е расчисти или примена.
3. Ние ќе го испратите објектот на вашиот Потврди Превозот Адреса во Paypal само.Ве молиме да ја потврдите вашата цел и адреса пред да понуда или да му платат на објектот.
4. Обично стандард на услуги за испорака трае 15-20 работни дена (освен за викенди и празници),Ако не го примите објект во времето, ве молиме контактирајте со нас слободно, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши испорака проблем.
5. Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика на враќање
1.Објектот може да биде вратена за наплата или замена во рок од 30 дена од датумот на купување. Врати стока, мора да се неискористени, во оригинално пакување и ги вклучуваат сите додатоци. Трошоците за превозот се неповратни.
2.Неисправни производи м ај бидат вратени за корекција до 1 година од датумот на купување. Поправки ќе бидат обработени преку производителот, ние ќе им помогне во поправка постапка во било кој начин ние можеме да го забрзаме процесот.
3.Пред секое враќање,мора да се јавите на продавачот прво.
Контактирајте со нас
Нашите нормални бизнис час е од понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 ЧАСОТ Пекинг ВРЕМЕ. Ве молиме да ни ме преку "МОИ ПОРАКИ" на e Bay, ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или инвентар или проблеми. Сите пораки се одговори во рок од 24hours. Добредојдовте вашиот било време parchase!


За производот

Материјал Тип:
влакна
Бренд Име:
lansl
Верзија На Софтвер:
печатач, хартија
Објектот Должина:
300cm
Објектот Тежина:
20g
Објектот Висина:
0.1cm
Тип На Објект:
Батеријата Тестери
Хардвер Верзија:
Lancol Батеријата Тестер
Објектот Ширина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
M300-M768
Електронски:
No
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
не се применува
UPC:
не се применува

Слични предлози