• Одличната цена
  • Ново
Студентот Канцелариски Трговија На Големо 3 Еез Erasable Гел Пенкало Refills Е Сино Мастило Сина Магичен Пишување Неутрален Пенкало Прекрасен Изглед

Студентот Канцелариски Трговија На Големо 3 Еез Erasable Гел Пенкало Refills Е Сино Мастило Сина Магичен Пишување Неутрален Пенкало Прекрасен Изглед

 
DEN 46.56
DEN 44.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[36182]
[xlmodel]-[custom]-[36182]
[xlmodel]-[custom]-[36182]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Детали за Производот Опис
Продажбата спецификации : 3pcs
Рефил боја : сина
Функција : erasable пен
Категорија : Гел пенкало Мастило
Пенкало во боја : мешани
Пенкало совет големина : 0.38 mm
материјал : пластика
Примена : Студент училиште канцеларија подарок pen
Главниот : студентот канцелариски
Совети : Ако сте веледрогерија, ве молиме да не контактирате, ќе добиете повеќе отстапки. Можете да стапите во контакт со нас преку whats App 8613866211982. Рефил Продажбата Спецификации : Сина рефил 3 еез Црна рефил 3 еез
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[39640]
[xlmodel]-[производи]-[39640]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[36181]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Услуга
Плаќање :
Pay Pal го прифаќаме сите плаќање како што е подолу. Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. http : //help.aliexpress.com/pay_order.html Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени. Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss. Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. 1 : во САД се : 10-39 работни дена. 2 : Канада : 15-45 работни дена. 3 : Европа земјата : 15-45 работни дена. 4 : Други земји : 15-45 работни дена. Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Замена/Exchange/Наплата : ве Молиме проверете пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин. Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално. 1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад. 2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа, Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.) 3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Повратни информации : Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.


За производот

Мастило Боја:
Сина
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
AliWuzn
Пишување Точка:
0.38 mm
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Erasable Или Не:
Yes
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Промотивни Пен
Број На Модел На:
Erasable Гел Пенкало
Материјал:
Пластични
Продажбата Спецификации:
3pcs
рефил боја:
Сина
Функција:
erasable пен
категорија:
гел пенкало мастило
Пенкало совет големина:
0.38 mm
Материјал:
Пластични
Примена:
Студент Училиште Канцеларија Подарок Pen
пенкало во боја:
мешани
Главната:
студентот канцелариски

Слични предлози