• Одличната цена
  • Ново
5PCS Едноставен и Транспарентен Топката Пенкало Страна Скок Пластични BallPoint Пенкало Црвена Сина, Црна Едноставна Канцеларија Топката Пен

5PCS Едноставен и Транспарентен Топката Пенкало Страна Скок Пластични BallPoint Пенкало Црвена Сина, Црна Едноставна Канцеларија Топката Пен

 
DEN 71.52
DEN 68.00

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис Име : 5 PCS Едноставен и Транспарентен Топката Пенкало Страна Скок Пластични Ball Point Пенкало Црвена Сина, Црна Едноставна Канцеларија Топката Пен
Модел : Б-577 T
Големина : За 13.8 cm
Пишување точка : 0.7 mm
Материјал : Пластика
Рефил боја : Сина/Црна/Црвена
Пакет се Вклучени : 5 КОМПЈУТЕРИ Ballpoint пенкало(5 КОМПЈУТЕРИ ист стил на рефил боја)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден


За производот

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
Б-577T
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Name1:
Ballpoint Пен
Name2:
црно пенкало
name3:
Транспарентен Топката Пен

Слични предлози