• Одличната цена
  • Ново
5pcs 49*22cm Цртан филм Гитара фолија балони роденден украси воздух globos деца гумени хелиум топки играчки партија материјали

5pcs 49*22cm Цртан филм Гитара фолија балони роденден украси воздух globos деца гумени хелиум топки играчки партија материјали

 
DEN 103.20
DEN 67.00

Износ
Во продавницата.


Материјал : Гравури
Големина : 49*22cm
Пакување : 5pcs/торба
Нашата големина е рамен големина пред се надува,по надува,големината ќе биде малку помал од тоа. На балони имаат само запечатување вентили.Откако надуени,балон ќе остане за во текот на една недела. На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина.
Answer : ___________________________ Note : балон ќе дојде рамен и треба да се надува откако ќе ја прими. Тоа што се продава без Хелиум.
5pcs 49*22cm Цртан филм Гитара фолија балони роденден украси воздух globos деца гумени хелиум топки играчки партија материјали


За производот

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година
Број На Модел На:
MN004
Обликот Стил:
Лента
Број на Компјутери:
5pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CXQQ
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
Големина:
49*22cm

Слични предлози